Zajęcia dodatkowe

W cenie czesnego specjaliści realizują, grupowe zajęcia dodatkowe:

 • język angielski - codziennie,
 • język niemiecki - 1x tygodniowo - Starszaki,
 • logopedia
 • zajęcia z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne - 1x tygodniowo,
 • gimnastyka korekcyjna z elementami jogi dla dzieci - 1x tygodniowo,
 • warsztaty plastyczne - codziennie,
 • zajęcia muzyczne - 1x tygodniowo,
 • edukacja ekologiczna (Wewnątrzprzedszkolny Program Edukacji Ekologicznej)
 • warsztaty kulinarne - 2x w miesiącu plus codzienne układanie kanapek przez Starszaki podczas śniadania,
 • warsztaty teatralne - 1x tygodniowo,
 • występ profesjonalnej grupy artystycznej / teatr lalek- 1x w miesiącu.


Na terenie przedszkola, za dodatkową opłatą dzieci mogą brać udział w zajęciach indywidualnych:

 • język angielski,
 • język niemiecki,
 • zajęcia korygujące wady postawy,
 • logopedia (według zaleceń specjalisty).

Zapraszam, do zapoznania się z opisem poszczególnych zajęć.

Ze względu na brak chętnych, na chwilę obecną nie ma religii, jesli będą Państwo zainteresowani religią w przedszkolu, proszę o zgłoszenie tej informacji. Będą to zajęcia dodatkowo płatne. Koszt zależny od liczby Dzieci uczestniczących w zajęciach.


 

"O Rupakach" - Danuta Wawiłow

Usiądź przy mnie, mamusiu. Coś ci powiem do uszka... Wiesz, kto do mnie przychodzi, jak się kładę do łóżka? Takie śliczne, puchate, kolorowe jak ptaki... Za nic w świecie nie zgadniesz! To przychodzą RUPAKI! Te RUPAKI, mamusiu, to są takie zwierzaki - trochę jakby kociaki, trochę jakby dzieciaki, trochę jakby motyle, krokodyle czy raki... Nie rozumiesz, mamusiu? No, po prostu - RUPAKI! Są RUPAKI dorosłe i RUPAKI - dzieciaki, są RUPAKI - dziewczyny i RUPAKI - chłopaki, są RUPAKI - mądrale i RUPAKI - głuptaki, są brzydale i wcale, wcale ładne RUPAKl... Te RUPAKI mieszkają w różnych dziurach i kątach, i na przykład za szafą, gdzie się kurzu nie sprząta, i w szufladzie tatusia, i na półce z książkami, i w wózeczku dla lalki też nocują czasami. Strasznie boją się myszy i nie lubią jeść sera, zawsze tańczą kozaka, gdy na burzę się zbiera, śpią w kaloszach, a kąpiel zawsze biorą we frakach... Nie chcesz wierzyć? Naprawdę! Ja się znam na RUPAKACH! Jeśli spotkasz któregoś w kuchni albo w łazience, to go możesz pogłaskać albo wziąć go na ręce, tylko nie mów przypadkiem: Jejku, co za pokraka!", bo ty nie wiesz, jak łatwo jest obrazić RUPAKA! Popatrz, popatrz, już przyszły. Jeden siedzi na oknie! Oj, przepraszam, mamusiu, że tak ziewam okropnie! Jak mi bajkę opowie, to powtórzę ci rano... Teraz już mnie pocałuj... Zaraz zasnę... Dobranoc!