Koło teatralne

W trakcie trwania zajęć dzieci uczą się tekstów, ról oraz mimiki. Wczesne przygotowania zapewnią fajną zabawę oraz świetne opanowanie materiału do każdej uroczystości i spotkań w naszym przedszkolu. Podczas tych zajęć dzieci mają szanse sprawdzić swoje umiejętności aktorskie, a co więcej uczą współpracy.

Na dodatek, aby nasze dzieci poczuły magię tych przedstawień i budowały w sobie większą odpowiedzialność to każda inscenizacja i materiały są przygotowywane wspólnie z dziećmi.Dzięki naszym zajęciom dzieci nabierają pewności siebie oraz kreują swoją wyobraźnie.

Co najważniejsze rozwijają się na wielu szczeblach, gdyż nasze zajęcia łączą w sobie muzykę, śpiew, taniec, recytację, plastykę. Podczas tych zajęć wspólnie poddajemy się magii tajemniczych przygód oraz wcielamy się w różne niezwykłe postacie.