MAMY WOLNE MIEJSCA. Przyjmujemy dzieci już od 2 roku życia.

Zapisów można dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszenia dziecka i przesłanie jej mailem na adres przedszkola lub osobiste dostarczenie dyrekcji - po wcześniejszym telefonicznym 666-115-203 umówieniu spotkania na terenie Obornik lub Poznania:

Wszyscy rodzice, którzy wypełnia karty zgłoszenia dziecka, zostaną telefonicznie zaproszeni na spotkanie w przedszkolu - w celu poznania terenu przedszkola oraz podpisania umowy z dyrekcją na świadczenie usług w zakresie wychowania przedszkolnego. Przy podpisaniu umowy należy dokonać wpłaty wpisowego.

ZNIŻKA DLA RODZEŃSTWA - szczegóły w Statucie.

W PIERWSZY DZIEŃ DZIECKO PRZYNOSI: obuwie zmienne, etui na szczoteczkę, szczoteczkę do zębów, kubek; dzieci pieluchowane na leżakowanie - zapas pieluch jednorazowych, koc, poduszka, odzież zapasowa.

WYJŚCIA NA DWÓR/ZDROWIE DZIECKA

Na dwór wychodzimy codziennie chyba, że:

• wieje silny wiatr,
  • pada silny deszcz, deszcz ze śniegiem, jest śnieżyca,
  • temperatura jest niższa od -10 oC,
  • na placu zabaw znajdują się kałuże i jest bardzo mokro lub ślisko,
  • zaistnieją inne warunki pogodowe nie sprzyjające do wyjścia na zewnątrz.

W okresie deszczowej pogody, prosimy, aby każde dziecko miało w szatni kalosze oraz okrycie przeciwdeszczowe z kapturem. Jeśli pada lekka mżawka, bardzo delikatny deszcz, w odpowiedniej odzieży ochronnej również wychodzimy na krótki spacer.

Dziecko przyprowadzone do przedszkola, z założenia jest zdrowe i w związku z tym może wyjść na plac zabaw, spacer. Dziecko może pozostać w sali, jeśli zaczyna gorączkować lub pojawiają się pierwsze oznaki przeziębienia, choroby. Wówczas powiadamiamy Rodziców o konieczności jak najszybszego odebrania Dziecka.

W przedszkolu jest utrzymywana temperatura minimum od 18 (w szatni) do 21 (w salach)  stopni (zależnie od ilości Dzieci danego dnia, oraz pomieszczenia), zgodnie z wymogami sanepidu.

ODBIÓR DZIECI

Dziecko może być odebrane tylko przez osoby wymienione w karcie zgłoszenia. Wszelkie dodatkowe - nowe osoby muszą być OSOBIŚCIE zgłaszane i dopisywane do karty przez Rodziców / Opiekunów Dziecka. Jeśli personel pierwszy raz spotyka osobę odbierającą dziecko, ma prawo o poproszenie dowodu osobistego do wglądu.

Osoba odbierająca dziecko, przy odbiorze otrzymuje informację, na temat funkcjonowania dziecka danego dnia w przedszkolu.

U dyrekcji do wglądu znajduje się "Regulamin przyprowadzania i odbierania dzieci".