Opłaty

W cenie czesnego są wliczone opłaty za wszystkie zajęcia dodatkowe, takie jak:

 1. zajęcia muzyczne - codziennie
 2. logopedia – do 4x w miesiącu (pakiet C,B,A)
 3. zajęcia z gimnastyki korekcyjnej oraz korygujące wady postawy z elementami jogi dla dzieci – do 4x w miesiącu
 4. zajęcia z Ruchu Rozwijającego Weroniki Sherborne – do 4 x w miesiącu
 5. zajęcia plastyczne – codziennie,
 6. język angielski – codziennie,
 7. koło teatralne – 2x w miesiącu
 8. język obcy dodatkowy dla  dzieci od 5 roku życia – 1x tygodniowo (pakiet C,B,A) (poza opłatą czesnego, zajęcia bezpłatne)
 9. przedszkolny Plan Edukacji Ekologicznej realizowany w planach miesięcznych przez wychowawców,
 10. warsztaty kulinarne – 1x w miesiącu,
 11. warsztaty eksperymentalne – 1x w miesiącu
 12. karate - 1x w tygodniu (poza opłatą czesnego, lecz są to zajęcia bezpłatne)
 13. sudoku - 2 x w miesiącu / starsza grupa
 14. sensoplastyka - 2 x w miesiącu
 15. dogoterapia - 2 x w miesiącu (poza opłatą czesnego, lecz są to zajęcia bezpłatne)

 

oraz:

 

 1. diagnoza logopedyczna Dziecka od 3 roku życia,
 2. konsultacje z logopedą (indywidualna terapia logopedyczna lub program terapeutyczny wiąże się z dodatkową opłatą),
 3. konsultacje z pedagogiem specjalnym,
 4. ubezpieczenie dziecka NNW (w przypadku umowy na minimum 12 miesięcy) – jeśli umowa zostanie rozwiązana przez Rodziców dziecka przed upływem 12 miesięcy, Rodzice są zobowiązani wobec placówki do zwrotu pełnej kwoty ubezpieczenia dziecka,
 5. zestawy podręczników dla przedszkolaków zatwierdzone przez MEN z początkiem każdego roku przedszkolnego,
 6. wszystkie materiały do zajęć plastycznych, technicznych, kulinarnych, teatralnych.

 

Kwota czesnego /informacja pod nr tel. 666115203 lub adresem: Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. / jest zależna od godziny odbioru dziecka z przedszkola. Przedszkole jest otwarte od 6.30.,najpóźniejsza godzina przyprowadzania Dziecka do Przedszkola to 9.00. ( ze względu na organizację zajęć).

 

Pierwszy przedział godzinowy, to czas przyprowadzenia Dziecka, drugi przedział, to czas odbioru dziecka, kwoty czesnego brutto:

 

A. 6.30.-9.00.  /  15.30.- 17.30.                       500,00

B. 6.30.-9.00.  /  14.00.-15.30.                        450,00

C. 6.30.-9.00.  /  12.30.-14.00.                        420,00

D. 6.30.-9.00.  /  12.00.-12.30.                        380,00

E. 6.30.-9.00.  / 12.00.                                   350,00

 

Dzieci poniżej 2,5 lat, opłata czesnego w każdym pakiecie jest powiększona o 10% z tytułu braku subwencji oświatowej na dzieci poniżej 3 lat oraz wyższych wymogów, które musi spełniać palcówka w związku z opieką nad tak małym dzieckiem.

RABATY w przypadku zapisania rodzeństwa / szczegóły pod nr tel.666115203 lub adresem Adres poczty elektronicznej jest chroniony przed robotami spamującymi. W przeglądarce musi być włączona obsługa JavaScript, żeby go zobaczyć. /

Do czesnego należy doliczyć ceny posiłków, które Dziecko będzie spożywało zależnie od godziny przyprowadzenia i odbioru (posiłki trwają do 25 minut):

 

- śniadanie: 3,70 zł - godz. 8.30.

- obiad: 7,30 zł - godz. 12.00.

- podwieczorek: 1,50 zł - godz.14.00.

- drugi podwieczorek: gratis - godz.16.30.

 

Jeżeli Umowa określa Datę Rozpoczęcia Uczęszczania Dziecka do Placówki po pierwszym dniu danego miesiąca, to Czesne za pierwszy miesiąc obliczone jest proporcjonalnie według liczby dni pracujących pozostałych do końca miesiąca.

Podczas podpisywania umowy należy uiścić opłatę wpisowego w wysokości 300 zł -  jest to jednorazowa opłata, na cały okres pobytu dziecka w placówce. Opłata wpisowego nie dotyczy Dzieci zapisanych na okres lipiec lub/i sierpień danego roku.

 

"O Rupakach" - Danuta Wawiłow

Usiądź przy mnie, mamusiu. Coś ci powiem do uszka... Wiesz, kto do mnie przychodzi, jak się kładę do łóżka? Takie śliczne, puchate, kolorowe jak ptaki... Za nic w świecie nie zgadniesz! To przychodzą RUPAKI! Te RUPAKI, mamusiu, to są takie zwierzaki - trochę jakby kociaki, trochę jakby dzieciaki, trochę jakby motyle, krokodyle czy raki... Nie rozumiesz, mamusiu? No, po prostu - RUPAKI! Są RUPAKI dorosłe i RUPAKI - dzieciaki, są RUPAKI - dziewczyny i RUPAKI - chłopaki, są RUPAKI - mądrale i RUPAKI - głuptaki, są brzydale i wcale, wcale ładne RUPAKl... Te RUPAKI mieszkają w różnych dziurach i kątach, i na przykład za szafą, gdzie się kurzu nie sprząta, i w szufladzie tatusia, i na półce z książkami, i w wózeczku dla lalki też nocują czasami. Strasznie boją się myszy i nie lubią jeść sera, zawsze tańczą kozaka, gdy na burzę się zbiera, śpią w kaloszach, a kąpiel zawsze biorą we frakach... Nie chcesz wierzyć? Naprawdę! Ja się znam na RUPAKACH! Jeśli spotkasz któregoś w kuchni albo w łazience, to go możesz pogłaskać albo wziąć go na ręce, tylko nie mów przypadkiem: Jejku, co za pokraka!", bo ty nie wiesz, jak łatwo jest obrazić RUPAKA! Popatrz, popatrz, już przyszły. Jeden siedzi na oknie! Oj, przepraszam, mamusiu, że tak ziewam okropnie! Jak mi bajkę opowie, to powtórzę ci rano... Teraz już mnie pocałuj... Zaraz zasnę... Dobranoc!