MAMY WOLNE MIEJSCA
Przyjmujemy dzieci już od 2,5 roku życia. Zapisów można dokonywać poprzez wypełnienie karty zgłoszenia dziecka i przesłanie jej mailem na adres przedszkola lub osobiste dostarczenie jej. Wszyscy rodzice, którzy przekażą karty zgłoszenia dziecka, zostaną zaproszeni na spotkanie w przedszkolu w celu poznania terenu przedszkola oraz ewentualnego podpisania umowy. Przy podpisaniu umowy należy dokonać wpłaty wpisowego.
W PIERWSZY DZIEŃ DZIECKO PRZYNOSI:
obuwie zmienne, etui na szczoteczkę, szczoteczkę do zębów, kubek; dzieci pieluchowane na leżakowanie – zapas pieluch jednorazowych i mokre chusteczki
oraz krem, koc, poduszka, odzież zapasowa.
WYJŚCIA NA DWÓR/ZDROWIE DZIECKA
Na dwór wychodzimy codziennie, chyba że: wieje silny wiatr, pada silny deszcz, deszcz ze śniegiem, jest śnieżyca, temperatura jest niższa od -10 st.C,
na zewnątrz jest bardzo ślisko, rejestrowany jest wysoki poziom smogu, zaistnieją inne skrajne warunki pogodowe nie sprzyjające do wyjścia na zewnątrz.
W okresie deszczowej pogody, prosimy, aby każde dziecko miało w szatni kalosze oraz okrycie przeciwdeszczowe z kapturem. Jeśli pada lekka mżawka,
bardzo delikatny deszcz, są niewielkie kałuże w odpowiedniej odzieży ochronnej również wychodzimy na krótki spacer. Dziecko przyprowadzone do przedszkola,
z założenia jest zdrowe i w związku z tym może wyjść na plac zabaw, spacer. W przedszkolu jest utrzymywana temperatura minimum od 18 (w szatni)
do 21 (w salach) stopni (zależnie od ilości Dzieci danego dnia, oraz pomieszczenia), zgodnie z wymogami sanepidu.

W cenie czesnego są wliczone opłaty za wszystkie zajęcia dodatkowe.
Kwota czesnego /informacja pod nr tel. 666115203 lub adresem: przedszkole.oborniki@wp.pl/ jest zależna od godziny odbioru dziecka z przedszkola.
Przedszkole jest otwarte od 6.30.,najpóźniejsza godzina przyprowadzania Dziecka do Przedszkola to 9.00. ( ze względu na organizację zajęć).
Pierwszy przedział godzinowy, to czas przyprowadzenia Dziecka, drugi przedział, to czas odbioru dziecka, kwoty czesnego brutto:
A. 6.30.-9.00. / 15.30.- 17.30. 500,00
B. 6.30.-9.00. / 14.00.-15.30. 450,00
C. 6.30.-9.00. / 12.30.-14.00. 420,00
D. 6.30.-9.00. / 12.00.-12.30. 380,00
E. 6.30.-9.00. / 12.00. 350,00
Dzieci poniżej 2,5 lat, opłata czesnego w każdym pakiecie jest powiększona o 10% z tytułu braku subwencji oświatowej na dzieci poniżej 3 lat oraz wyższych wymogów, które musi spełniać palcówka w związku z opieką nad tak małym dzieckiem. RABATY w przypadku zapisania rodzeństwa / szczegóły
pod nr tel.666115203 lub adresem przedszkole.oborniki@wp.pl
Do czesnego należy doliczyć ceny posiłków, które Dziecko będzie spożywało zależnie od godziny przyprowadzenia i odbioru (posiłki trwają do 25 minut):
– śniadanie: 3,70 zł – godz. 8.30.
– obiad: 7,30 zł – godz. 12.00.
– podwieczorek: 1,50 zł – godz.14.00.
– drugi podwieczorek: gratis – godz.16.30.
Jeżeli Umowa określa datę rozpoczęcia uczęszczania Dziecka do placówki po pierwszym dniu danego miesiąca, to czesne za pierwszy miesiąc obliczone
jest proporcjonalnie według liczby dni pracujących pozostałych do końca miesiąca. Podczas podpisywania umowy należy uiścić opłatę wpisowego w wysokości
300 zł – jest to jednorazowa opłata, na cały okres pobytu dziecka w placówce. Opłata wpisowego nie dotyczy Dzieci zapisanych na okres lipiec lub/i sierpień danego roku.

Zgłoszenia

Przedszkole Prywatne nr 1 RUPAKI ul. Kowalska 10 64-600 Oborniki Wielkopolskie