Wielki dzień w naszym przedszkolu! 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka – święto pełne radości, śmiechu i wyjątkowych atrakcji dla naszych małych podopiecznych. To był czas pełen niezapomnianych chwil, które na…
Wielki dzień w naszym przedszkolu! 20 września obchodziliśmy Dzień Przedszkolaka – święto pełne radości, śmiechu i wyjątkowych atrakcji dla naszych małych podopiecznych. To był czas pełen niezapomnianych chwil, które na długo zostaną w naszej pamięci!
Jak świętowaliśmy?
Od samego rana dzieci brały udział w kolorowych i wciągających aktywnościach. Były gry zespołowe, zabawy ruchowe, warsztaty plastyczne, a także specjalny pokaz baniek mydlanych, który zachwycił zarówno najmłodszych, jak i nauczycieli!
Niespodzianki i prezenty
Nie zabrakło również słodkich niespodzianek – każdy przedszkolak otrzymał drobny upominek, a wspólny tort był jednym z najważniejszych punktów dnia. Na zakończenie dzieci stworzyły wyjątkowe prace plastyczne, które zdobią teraz naszą przedszkolną galerię.
Dlaczego obchodzimy Dzień Przedszkolaka?
To dla nas wyjątkowa okazja, by celebrować dzieciństwo – czas beztroski, odkrywania świata i rozwijania swoich pierwszych pasji. Pragniemy, aby każde dziecko czuło się w „Rupakach” wyjątkowe, kochane i doceniane.
Dziękujemy!
Dziękujemy wszystkim nauczycielom, asystentom oraz rodzicom za zaangażowanie w organizację tego święta. Dzięki Wam stworzyliśmy magiczny dzień, który przypomina, jak ważne są chwile spędzone z dziećmi!
Już nie możemy doczekać się kolejnych wspólnych wydarzeń. Śledźcie naszą stronę i profil w mediach społecznościowych, by być na bieżąco z tym, co dzieje się w przedszkolu „Rupaki”!